Wynajmij
ogrodzenie
online
kalkulator wynajmu ogrodzenia 400x350 - Kalkulator ogrodzenia budowlanego
2020-09-07 Łukasz Kamiński

Kalkulator ogrodzenia budowlanego to innowacyjny skrypt, który umożliwia przeprowadzenie obliczeń kosztów wynajmu paneli tymczasowych. Nasz produkt dedykujemy wszystkim tym z Państwa, którzy muszą ogrodzić swój plac budowy.

Narzędzie pozwala także zamówić ogrodzenie do wybranego miejsca w Polsce i działa w pełni zdalnie. Rozwiązanie o którym mowa dedykujemy zarówno klientom indywidualnym jak i firmom budowlanym. Panel do zamawiania ogrodzeń jest gotowy do wykorzystania przez 7 dni w tygodniu i posiada takie walory jak:

Obliczamy koszt wynajmu ogrodzenia budowlanego

  • Łatwa konfiguracja usługikalkulator ogrodzenia budowlanego to coś więcej niż tylko oprogramowanie służące do zamawiania ogrodzeń. Rozwiązanie, który chcemy Państwu zaproponować pozwala na zarezerwowanie wybranej ilości przęseł i dobór szeregu usług dodatkowych. Nasi klienci mogą domówić montaż oraz demontaż ogrodzenia, a także jego wyładunek i załadunek na auto, które je dowiezie.
  • Proste płatności Internetowe – jak dotąd wynajem ogrodzeń był usługą, która nie przejawiała większego stopnia skomputeryzowania. Umów najmu dokonywało się podpisując tradycyjne umowę, uprzednio stawiając się w siedzibie Zleceniobiorcy. Jako specjaliści w dziedzinie paneli ogrodzeniowych poszliśmy o krok dalej. Wszystko to co było Państwu znane z własnych doświadczeń przenieśliśmy na płaszczyznę Internetową. Nasze oprogramowanie działa tak samo sprawnie jak pracownicy firm wynajmujących ogrodzenia stacjonarnie. Za usługę dzierżawy ogrodzenia można u nas zapłacić z wykorzystaniem serwisu Przelewy24.
  • Wyliczenie kosztów dostawykalkulator ogrodzenia budowlanego bierze pod uwagę wszystkie czynniki, które wpływają na jego koszt. Jednym z ważniejszych jest oczywiście transport. Jeśli więc prowadzicie Państwo inwestycję z dala od dużych ośrodków miejskich to może się okazać, że skorzystanie z niego będzie najlepszą alternatywą. Software, który oddajemy w Państwa ręce poda dokładną cenę dowozu ogrodzenia, która jest uzależniona od lokalizacji i liczby dzierżawionych przęseł.
  • Wsparcie handlowców – nawet najlepsze rozwiązania Internetowe mogą być zawodne, o ile nikt nad nimi nie czuwa. Nasz skrypt do przeprowadzania obliczeń jest pod ścisłym nadzorem pracowników, którzy czuwają nad jego działaniem. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji mailowej oraz telefonicznej.

 

Obliczanie kosztów wynajmu ogrodzeń tymczasowych
Obliczanie kosztów wynajmu ogrodzeń tymczasowych

Zobacz także: