Wynajmij
ogrodzenie
online

Jakie funkcjonalności posiada oprogramowanie komunalne ?

co potrafi oprogramowanie komunalne 400x350 - Jakie funkcjonalności posiada oprogramowanie komunalne ?
2021-09-01 Łukasz Kamiński

Wielu przedsiębiorców, którzy pracują przy użyciu ogólnie dostępnych narzędzi takich jak np. MS Excel, zastanawia się jakie funkcjonalności posiada oprogramowanie komunalne.

Nie ma w tym nic dziwnego skoro, podjęcie decyzji o zinformatyzowaniu firmy nie należy wcale do najprostszych. Obawy przed tym, czy jakikolwiek system będzie w stanie zapanować nad operacjami, które na co dzień realizuje personel operacyjny są jak najbardziej zasadne. W końcu ilość zadań jakie wykonuje przeciętna firma komunalna jest naprawdę ogromna. Podstawienia pojemników, wymiany kontenerów, czy opróżnienia toalet to tylko niektóre z nich. Tymczasem Waste24.net przychodzi z gotowym rozwiązaniem na tego typu bolączki. Nasz Saas powstał na bazie doświadczeń praktyków, a do jego głównych funkcjonalności zaliczyć możemy:

Jakie funkcjonalności posiada oprogramowanie komunalne ? Wybrane funkcjonalności

  • Przygotowywanie dyspozycji – aby odpowiedzieć na pytanie, jakie funkcjonalności posiada oprogramowanie komunalne warto zacząć od podstaw. Niewątpliwie należy zaliczyć do nich wystawianie zleceń dla kierowców i pracowników obsługi. Waste24.net potrafi je przygotować, a następnie rozliczyć za pośrednictwem wbudowanego modułu do fakturowania lub wyeksportować do programu księgowego. Dyspozycje można przygotować w postaci drukowanej lub wysłać je na smartfony i tablety do wskazanych osób.
  • Inwentaryzacja dóbr w terenie – jednym z zastosowań oprogramowania komunalnego jest inwentaryzacja dóbr, które znajdują się w zasobach danego przedsiębiorstwa. Waste24.net realizuje to zadanie poprzez aplikacje mobilne, które nanoszą kontenery, toalety czy pojemniki na mapy Google. Dzięki niniejszej funkcjonalności od razu znana jest ich lokalizacja oraz stan ilościowy.
  • Integracja z BDO – od stycznia 2020 firmy komunalne zostały postawione przed koniecznością wystawiania kart przekazania odpadów. Czynności z tym związane są dość pracochłonne i zajmują dużo czasu. Waste24.net potrafi przygotować je w tzw. „tle”, dzięki czemu zawsze korelują one z wystawionymi zleceniami. Pozwala to na uniknięcie błędów w ewidencji odpadów i prostsze przygotowywanie sprawozdań. Po otrzymaniu kluczy API, Saas może je także wystawić w imieniu Państwa klientów.
  • Tworzenie raportów i zestawieńWaste24.net daje możliwość, aby w czasie rzeczywistym śledzić postęp wybranych prac lub bieżący wolumen sprzedaży. Kadra menadżerska posiada tym samym bezcenne informacje, które pozwalają jej na wprowadzenie korekt lub wyboru lepszych ścieżek postępowania. Nasz Saas to jedyne tego typu narzędzie na rodzimym runku oprogramowania.

 

Jakie funkcjonalności posiada oprogramowanie komunalne ?
Jakie funkcjonalności posiada oprogramowanie komunalne ?

Zobacz także: