Wynajmij
ogrodzenie
online
inwentaryzacja pojemnikow 400x350 - Inwentaryzacja pojemników z aplikacją mobilną
2021-12-13 Łukasz Kamiński

Inwentaryzacja pojemników to czynność, która jest dość monotonna i zajmuje sporo czasu. Tymczasem za pomocą dostępnych technologii można ją zdecydowanie uprościć i w pełni sprawować kontrolę nad posiadanymi zasobami.

Jednym z rozwiązań, które pomagają w inwentaryzacji pojemników jest aplikacja wchodząca w skład platformy Waste24. Inwentaryzator działa pod kontrolą systemów Android lub IOS i zdecydowania poprawia komfort pracy, osób biorących udział w liczeniu kubłów na śmieci. Z pomocą nowoczesnych technologii odwiedzanie poszczególnych miejsc jest nie tylko przyjemniejsze, ale i bardziej skuteczne. Oprogramowanie mobilne, które chcemy Państwu zaprezentować potrafi między innymi:

Inwentaryzacja pojemników z aplikacją mobilna na Androida i IOS

  • Znaleźć wybrany adres na podstawie współrzędnychaplikacja do inwentaryzacji pojemników na odpady korzysta z danych GPS i potrafi zamienić dowolne współrzędne geograficzne na adres. Dzięki powyższemu czas przeznaczony na jej przeprowadzenie ulega znaczącemu skróceniu. Poszczególnych adresów nie trzeba samodzielnie spisywać tylko w razie potrzeby skorygować i przypisać im określoną liczbę koszy.
  • Zaktualizować stany ilościoweinwentaryzacja pojemników na odpady może korzystać z asortymentu, który został wcześniej utworzony lub każdorazowo go zaktualizować. Użytkownik ma więc możliwość zdefiniowania swoich potrzeb i wykorzystania oprogramowania zgodnie ze swoimi aktualnymi potrzebami. Aplikacja może posłużyć nie tylko do przeprowadzenia spisu z natury, ale i udokumentowania faktu rozstawienia pojemników na danym terenie.
  • Wizualizować dane na mapie Googleaplikacja inwentaryzująca pojemniki posiada połączenie z oprogramowaniem Webowym, dzięki czemu w łatwy sposób można wizualizować przeprowadzone działania. Zyskuje się w ten sposób wiedzę na temat zagęszczenia koszy na śmieci na danym obszarze i nieocenioną pomoc przy tworzeniu „trasówek”. Każdy wpis do bazy może zawierać od 1 do 4 fotografii obrazujących zbiorniki.
  • Przygotować dowolny raportWaste24 pomyślał o osobach, które muszą tworzyć zestawienia pojemników na odpady. Każdy z użytkowników może je w łatwy sposób utworzyć, określając wcześniej ich parametry. Raporty mogą zostać wyeksportowane do pliku PDF lub XLS. Pozwala to na poddane ich dalszej analizie i uzyskanie satysfakcjonującego efektu.

 

Inwentaryzacja pojemników
Inwentaryzacja pojemników na śmieci