Wynajmij
ogrodzenie
online
ile kosztuje wynajem toalet 400x350 - Ile kosztuje wynajem toalet ?
2021-01-26 Łukasz Kamiński

Na naszym blogu wielokrotnie poruszaliśmy temat odpadów stałych. Nie są to jednak jedyne nieczystości, które produkuje każdy z nas. Czasami zachodzą okoliczności, które sprawiają, że trzeba się zastanowić ile kosztuje wynajem toalet przenośnych.

Zastanawiają się nad tym nie tylko przedstawiciele firm budowlanych, ale i osoby prywatne. Dla tych ostatnich kabina WC to konieczność przy okazji prowadzenia takich inwestycji jak np. budowa domu jednorodzinnego. Na rodzimym rynku toalet przenośnych istnie sporo przedsiębiorstw, które świadczą tego rodzaju usługi. Oprócz globalnych graczy są to także mniejsze podmioty, których zasięg jest bardziej lokalny. Wszyscy usługodawcy przy dzierżawie kabiny kierują się jednak tymi samymi prawidłami. Na finalny koszt, który przyjdzie Państwu ponieść wpływ mają takie czynniki jak:

Ile kosztuje wynajem toalet przenośnych ?

  • Częstotliwość serwisowania – na pytanie ile kosztuje wynajem toalet przenośnych duży wpływ ma częstotliwość serwisowania. Im jest częstsza, tym więcej trzeba za nią zapłacić. Bywa jednak, że opróżnianie zbiornika bezodpływowego 2 razy w miesiącu jest niewiele droższe od przyjazdu pojazdu asenizacyjnego tylko raz. Warto więc rozważyć, co będzie dla Państwa korzystniejsze. Czasami zapłacenie o parę groszy więcej, znacząco poprawi komfort korzystania z WC.
  • Ilość wynajmowanych kabin – na dużych budowach, czy też podczas imprez plenerowych w jednym czasie potrzebnych jest bardzo dużo ubikacji. Wynajem toalet podlega z reguły tym samym prawidłom co inne usługi komunalne. Jeśli więc potrzebujecie Państwo np. 10 kabin WC to warto negocjować ceny. Samochód, który przywiezie Państwu kilka toalet zużyje bowiem niemal tyle samo paliwa co podczas przywozu 1 sztuki . Czas pracy będzie również podobny.
  • Czasookres wynajmutoalety przenośne potrzebne są wszędzie tam, gdzie nie ma zaplecza sanitarnego i trzeba je utworzyć, korzystając z rozwiązań mobilnych. Bywa, że przewidywany okres wynajmu liczony jest w miesiącach. Taki długi czas dzierżawy, może również wpłynąć na to, ile kosztuje wynajem kabiny WC. Warto zatem już na wstępie określić swoje potrzeby i postarać się o rabat. Każdy zaoszczędzony grosz jest przecież niezwykle istotny w kontekście rentowności całej inwestycji.

 

Ile kosztuje wynajem toalet
Ile kosztuje wynajem toalet ? Jaki jest koszt podstawienia kabiny WC

Zobacz także: