Wynajmij
ogrodzenie
online
ewidencja zlecen wywozowych 400x350 - Ewidencja zleceń wywozowych
2021-12-15 Łukasz Kamiński

Ewidencja zleceń wywozowych to temat, który jest bliski każdemu kto prowadzi biznes związany z wywozem odpadów. W końcu od tego jak ją przygotujemy zależą nasze zyski.

Tymczasem przy usługach związanych z gospodarka komunalną nie jest to wcale proste. Podczas nawiązywania relacji z klientami przedsiębiorcy zmagają się z szeregiem problemów, które trzeba rozwiązać. Tradycyjne  metody takie jak notatki, czy arkusz kalkulacyjny nie do końca zdają egzamin. W sukurs wszystkim tym  z Państwa, którzy chcieliby zapanować nad realizowanymi zadaniami przychodzi Waste24. Z naszym systemem usprawnicie Państwo wiele obszarów, które są kluczowe dla Waszej firmy. Zaliczyć możemy do nich przede wszystkim:

Ewidencja zleceń wywozowych z Waste24

  • Prowadzenie rejestru zleceńewidencja zleceń powinna mieć swoje źródło w ogólnodostępnym rejestrze. Wówczas nie tylko jest znany tzw. „koszyk zamówień”, ale i moc przerobowa posiadanego sprzętu i zasobów. Idealnym rozwiązaniem jest udostepnienie go w chmurze, na co pozwala Waste24. Dyspozytorzy i pracownicy do spraw obsługi klienta zyskują przez to wiedzę na temat możliwości przyjęcia kolejnych zamówień lub ograniczenia takich posunięć.
  • Parowanie zleceń z dokumentami BDOewidencja zleceń w gospodarce odpadami jest procesem żmudnym. Do każdego odbioru trzeba bowiem przygotować karty przekazania odpadu i zadbać o to, aby były one właściwie przypisane. Waste24 zrobi to niejako za Państwa, gdyż potrafi przechowywać informacje o wystawionych KPO w kartotece danego zlecenia. Od razu wiadomo zatem jakie były intencje osoby, która przygotowywała dokumenty. Karty wygenerowane w portalu BDO są również widoczne w aplikacji mobilnej.
  • Wystawianie faktur VAT – okazuje się, że aby skutecznie fakturować swoich klientów nie jest potrzebne nic poza systemem Waste24. Nasze oprogramowanie posiada moduł odpowiedzialny za rozliczenia z klientem. W przeciwieństwie do manualnego prowadzenia rozrachunków jest on w pełni automatyczny. Działanie zakładki „Rozliczenia” opiera się o zlecenia ze statusem wykonane, które zostały im nadane przez kierowców lub dyspozytorów. Pozwala to unikać pomyłek takich jak np. obciążenie za niewykonany kurs i uszczelnia cały system ewidencji.

 

Ewidencja zleceń wywozowych z Waste24
Ewidencja zleceń wywozowych z Waste24