Wynajmij
ogrodzenie
online
sortowanie smieci 400x350 - Dylematy związane z sortowaniem odpadów
2019-03-30 Łukasz Kamiński

Wiele osób miewa codzienne dylematy związane z sortowaniem odpadów. Niewiedzą one w jaki sposób należycie je zagospodarować. W celu rozwiania Państwa  wątpliwości powstał słownik odpadowy, który od teraz jest dla Was dostępny zupełnie za darmo. W naszym opracowaniu znajduje się ponad 250 pozycji.

Stanowią one grupę najbardziej popularnych odpadów z otoczenia każdego z nas. W słowniku odpadowym znajdują śmieci, które zaliczamy do takich frakcji jak: zmieszane, metale i tworzywa sztuczne, bio, szkło, papier. W miarę rozwoju projektu będzie się on powiększać, tak aby z czasem zyskać jeszcze więcej użytkowników. Główną zaletą glosariusza jest jego łatwa dostępność w erze smartfonów każdy z Państwa może go mieć zawsze pod ręką. Słownik odpadowy pozwala również na zakwalifikowanie nieczystości do odpowiedniego koloru pojemnika. Dzięki powyższemu poprawicie Państwo jakość surowców, które są wytwarzane w Państwa domach. Nasz darmowy produkt sprawi, że:

Słownik odpadowy pomaga sortować śmieci

  • Obsługa komunalna odbierze wszystkie rodzaje śmieci – złe posortowanie odpadów skutkuje otrzymaniem upomnienia ze strony właściwego Urzędu Gminy. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać to mogą w jej konsekwencji wzrosnąć opłaty za utylizację nieczystości. Słownik odpadowy minimalizuje tego typu sytuacji do minimum. Z nami Państwa śmieci będą zawsze dobrze przygotowane do zabrania ich przez śmieciarkę.
  • Efekt ekologiczny – w ostatnich latach o zagospodarowaniu odpadów mówi się nad wyraz często. Wpływ na taki stan rzecz mają nie tylko obostrzenia Unijne, ale również coraz większa świadomość społeczna. Używanie słownika odpadowego przyczynia się do wzrostu poziomów recyklingu w Państwa okolicy. Warto zaskoczyć sąsiadów i najbliższych, pokazując im nasze rozwiązanie z zakresu gospodarowania tym co zużyte i niepotrzebne.
  • Edukacja najmłodszych – każdy rodzic wie, jak łase są na nowinki technologiczne nasze dzieci oraz wnuki. Wiedza przekazywana im za pomocą tabletu czy komputera jest bardziej akceptowalna od tradycyjnych książek. Słownik odpadowy może nauczyć naszych milusińskich postępowania z nieczystościami. Warto im go zademonstrować i zapytać czy same nie chciałyby go w jakiś sposób rozwinąć. Do tego ostatniego zachęcamy również Państwa. Każdy z Was może stać się współautorem naszego rozwiązania, przesyłając kolejne hasła na maila.
Sortowanie śmieci
Sortowanie śmieci

 

Słownik odpadowy dostępny jest tutaj. Jego mobilną wersję można także pobrać z Google Play.