Wynajmij
ogrodzenie
online
dedykowana wersja aplikacji 400x350 - Dedykowana wersja aplikacji "Moje Odpady"
2020-12-14 Łukasz Kamiński

Dedykowana wersja aplikacji „Moje Odpady” to doskonały pomysł dla Samorządów, które chcą wzbogacić system odbioru odpadów o unikatowe rozwiązanie mobilne. Nasz produkt kierujemy głównie do dużych ośrodków miejskich, związków Gmin oraz firm odbierających nieczystości.

Przedstawiana solucja posiada wszystkie lub wybrane właściwości „Moich Odpadów oraz może zawierać ich dowolne rozszerzenie. Software czerpie z doświadczeń, które budowaliśmy przez ostatnie lata, a z jej działania zadowolona jest zdecydowana większość użytkowników. Zapraszamy do kierowania zapytań o darmowe wyceny. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. Do największych zalet dedykowanej wersji aplikacji „Moje Odpady” można zaliczyć:

Jak działa dedykowana wersja „Moich Odpadów” ?

  • Okazję do promocji swojej marki – wśród milionów aplikacji, które każdy z nas może zainstalować są i takie, których rola jest nie do przecenienia. Jednym z tego typu produktów jest dedykowana wersja aplikacji „Moje Odpady”. Dzięki jej walorom można w prosty sposób wypromować swoją markę lub region, przekazując mieszkańcom wartościowe informacje. Apka na Androida i IOS pozwala oprócz eksponowania terminarza pracy śmieciarek na wyświetlanie dowolnych danych np. o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych.
  • Unikatową nazwę – algorytmy największej wyszukiwarki świata pracują w taki sposób, że najbardziej cenią sobie unikatowość. Chcąc na nią zapracować, warto się wyróżnić. Jednym ze sposobów, aby tego dokonać są spersonalizowane tytuły wszystkiego, co sygnujemy naszą marką. Przy dedykowanej wersji „Moich Odpadów”, do tytułu widocznego w Google Play lub App Store można więc dopisać swoją nazwę własną.
  • Dodatkowe funkcjonalnościaplikacja „Moje Odpady” posiada szereg ciekawych opcji i wersji standardowej doskonale sprawdza się w obecnie obowiązującym systemie zbiórki nieczystości. Jeśli jednak chcecie Państwo, aby jej dedykowana wersja miała dodatkowe możliwości to nie widzimy żadnych przeciwskazań. Wszystko zależy tutaj jedynie od Państwa pomysłów. Software można bowiem dowolnie rozszerzyć i wykorzystać na różne sposoby. Niektóre z pomysłów to np. zamawianie kontenerów na śmieci budowlane, podawanie stanów wodomierzy, informowanie o alertach pogodowych czy też umożliwianie dostępu do danych ze stacji meteorologicznych.

 

Dedykowana wersja apki "Moje Odpady"
Dedykowana wersja apki “Moje Odpady”