Wynajmij
ogrodzenie
online
co potrafia aplikacje 400x350 - Co potrafią aplikacje do wywozu odpadów ?
2021-10-24 Łukasz Kamiński

Osoby, które chciałyby zmodernizować działanie swojej firmy, mogą się zastanawiać nad tym co potrafią aplikacje do wywozu odpadów. Taki stan rzeczy wcale nas nie dziwi, skoro dostęp do platformy Waste24 jest odpłatny.

Każdy wydatek warto wziąć pod lupę i przyjrzeć się mu pod katem zasadności. W końcu nawet kilkaset złotych wydatków związanych z abonamentem to całkiem spora kwota i nie warto jej „wyrzucać w błoto”. A, że temat wart jest wyjaśnienia nie trzeba nikogo przekonywać. Digitalizacja wywozu odpadów to proces stosunkowo nowy, a jego efektem powinna być automatyzacja wielu procesów, które w niej zachodzą. Aplikacje odpadowe są naturalnym dopełnieniem oprogramowania Webowego. W chwili obecnej Waste24 tworzą takie produkty jak:

Co potrafią aplikacje do wywozu odpadów ?

  • Aplikacja dla kierowców – aby odpowiedzieć na pytanie, co potrafią aplikacje do wywozu odpadów warto przyjrzeć się w pierwszej kolejności produktowi, który dedykujemy dyspozytorom. Jego zadaniem jest przekazywanie poleceń na odległość wraz z dokumentami, które generuje się na portalu BDO. Aplikacja dla kierowców pozwala na interakcje pomiędzy osobą, która zarządza wywozem, a kierowcami takich pojazdów jak hakowce, bramowce i śmieciarki. Efektem jej użycia jest mapa zawierająca wszystkie użyte podczas realizacji poleceń kontenery, a także kompletny rejestr usług.
  • Aplikacja dla pracowników terenowych – inwentaryzację pojemników, czy też ocenę jakości segregacji w danej okolicy można zrobić na kilka sposobów. Pierwszy z nich to spisanie wszystkiego na kartkach papieru, a następnie wprowadzenie danych do programu komputerowego takiego jak np. MS Excel. Drugi natomiast polega na wykorzystaniu nowoczesnych technologii i aplikacji Inwentaryzator. Działanie naszego produktu opiera się o geolokalizację, a każdy z punktów odwiedzanych przez pracowników może być dodatkowo sfotografowany.
  • Aplikacja do wywozu odpadów – nasze najnowsze oprogramowanie mobilne przyda się dużym wytwórcom odpadów, a także firmom, które posiadają kilka oddziałów. Jego zadaniem jest zamawianie usług wywozowych u podmiotów, z którymi dane przedsiębiorstwo już kooperuje lub u dostawców zewnętrznych. Aplikacja współpracuje z kodami QR, a także czujnikami sensorycznymi i może posłużyć także do wystawiania kart przekazania odpadów. Wszystkie z wymienionych funkcjonalności są intuicyjne, a ich użycie nie wymaga długiego szkolenia.

 

Co potrafią aplikacje do wywozu odpadów ?
Co potrafią aplikacje do wywozu odpadów ?