Wynajmij
ogrodzenie
online
co potrafi nasze oprogramowanie 400x350 - Co potrafi nasze oprogramowanie ?
2021-10-26 Łukasz Kamiński

Przedsiębiorcy, którzy chcą wypróbować Waste24 bardzo często zastanawiają się co potrafi nasze oprogramowanie. W końcu nie warto przecież tracić czasu na rozwiązanie, które może okazać się nieprzydatne.

W natłoku zadań lepiej się skupić przecież na czymś pożytecznym, co przyniesie określony efekt ekonomiczny. Tymczasem Waste24 potrafi naprawdę zaskoczyć, a dzieje się to za sprawą ciągłego udoskonalania naszego narzędzia. Kolejna wersja systemu zawiera coraz to nowe rozwiązania, które potrafią objąć w całość wywóz odpadów. Na dzień dzisiejszy za sprawą Waste24 można:

Co potrafi nasze oprogramowanie (Waste24) ?

  • Przekazywać polecenia na odległość za pomocą aplikacją – jedną z odpowiedzi na pytanie co potrafi nasze oprogramowanie jest jego jedno z głównych zastosowań, czyli cyfrowe przekazywanie dyspozycji. Działa to w taki sposób, że dyspozytor wprowadza zlecenia do oprogramowania Webowego, które są następnie przekazywane są do aplikacji mobilnej. Kierowca, który otrzyma zlecenia posiada wgląd w wystawioną wcześniej kartę BDO, a także może określić statut zlecenia. Oprogramowanie mobilne umożliwia także pobranie podpisu od klienta lub przekazanie uwag do przełożonego.
  • Wystawianie kart BDO – wystawianie kart BDO to zadanie, które bywa karkołomne. Szczególnie wtedy, gdy mamy do przygotowania kilkadziesiąt dokumentów i nagli nas czas. Z wykorzystaniem Waste24 zadanie to jest o wiele prostsze, gdyż karty przekazania odpadu można dowolnie powielać i przekopiowywać je na kolejny dzień. Czas potrzebny na przygotowanie jednego dokumentu maleje więc z kilkudziesięciu do kilkunastu sekund.
  • Inwentaryzacja kontenerów – firmy, które zajmują się wywozem odpadów napotykają na szereg problemów. Oprócz względów legislacyjnych do podstawowych bolączek zaliczyć można kwestię aktualnego rozmieszczenia kontenerów. Przy wykorzystaniu Waste24 znika wspomniana wcześniej niedogodność, gdyż aktualne miejsce posadowienia kontenerów przedstawione jest na mapach Google.
  • Rozliczenia z kontrahentamiWaste24 posiada wbudowany moduł do fakturowania. Każde z wykonanych zleceń automatycznie trafia do tzw. faktur nierozliczonych, a następnie może być mailowo dostarczone do klienta. Takie rozwiązanie sprawia, że istnieje możliwość niezafakturowania kontrahenta za zrealizowaną usługę. Uszczelnienie systemu księgowego przy użyciu naszego oprogramowania sprawia, że rosną Państwa przychody.

 

Co potrafi nasze oprogramowanie ?
Co potrafi nasze oprogramowanie ?

 

Możliwości Waste24 najlepiej omówić podczas niezobowiązującej prezentacji online. Zapraszamy do jej zainicjowania tutaj