Wynajmij
ogrodzenie
online
cennik pojemnikow na odpady 400x350 - Cennik pojemników na odpady komunalne      
2018-12-20 Łukasz Kamiński

Nasz cennik pojemników na odpady komunalne obejmuje kosze od 60 do 240 litrów. Każdy ze zbiorników na nieczystości jest pełnowartościowy i nadaje się do zbiórki śmieci. Towar, który później będzie można wykorzystać w przydomowych punktach gromadzenia odpadów jest przed wysyłką myty i sprawdzany pod kątem technicznym.

Używane pojemniki na odpady dostępne są w kolorze czarnym i zielonym. Okresowy mamy w swoich zasobach także kubły w innych paletach barw. O możliwość ich zakupu należy zapytać mailowo lub telefonicznie. Koszt nabycia używanych pojemników na odpady przedstawia się następująco:

Cennik pojemników na odpady komunalne

  • Używany pojemnik 60 litrów – 65 PLN brutto – kosz typu MGB 60 sprawdzi się dla rodzin, które prowadzą bardzo skuteczną segregację odpadów lub produkują mniejsze ilości szkła. Każdy z naszych pojemników posiada sprawne i kółka i został wykonany z tworzywa o podwyższonych parametrach jakościowych. Kupując używane pojemniki na śmieci nie trzeba się obawiać o ich wygląd, czy reklamacje ze strony członków ekip wywozowych. Używany pojemnik 60 litrów daje możliwość wykorzystania go do gromadzenia wystudzonego popiołu.
  • Używany pojemnik 120 litrów – 75 PLN brutto – kosz typu MGB 120 to nadal jeden z najpopularniejszych typów pojemników. Jego pojemność powinna wystarczyć do zapewnienia płynności wywozu śmieci 3 – 4 osobowej rodzinie. Nasze używane pojemniki na odpady nie posiadają dziur, a widoczne ślady użytkowania nie przekreślają ich zalet użytkowych. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo produkty czołowych Europejskich producentów.
  • Używany pojemnik 240 litrów – 85 PLN brutto – pojemnik na nieczystości, który liczy 240 litrów to zdecydowanie najbardziej popularnych produkt z oferty naszego sklepu z koszami na śmieci. Wpływ na taki stan rzeczy mają zryczałtowane opłaty za odbiór śmieci. Na chwilę obecną firma, którą wyłoniła Gmina w drodze przetargu ma obowiązek odbioru wszystkich nieczystości, które zostały wyprodukowane przez mieszkańców danej posesji.
  • Transport – 20 PLN brutto – używane pojemniki na odpady wysyłane są za pośrednictwem kurierów. Koszt transportu jest każdorazowo doliczany do Państwa zamówienia. Przy większych zakupach cenę dostawy można negocjować, kontaktując się z jednym z naszych przedstawicieli.

 

Typ pojemnika Cena pojemnika brutto
Pojemnik 60 litrów65 PLN brutto
Pojemnik 120 litrów75 PLN brutto
Pojemnik 240 litrów85 PLN brutto
Transport20 PLN brutto