Wynajmij
ogrodzenie
online

Beczka metalowa 200l i jej zastosowanie

Beczka metalowa 200l
2022-12-03 Łukasz Kamiński

Do czego służy beczka metalowa 200l?

Beczka metalowa 200l to produkt, który ma bardzo wiele zastosowań. Chęć jego zakupy wykazują zarówno firmy jak i osoby prywatne.

Towar, o którym dziś napiszemy służy do przechowywania substancji w stanie płynnym lub półpłynnym. W ofercie naszej firmy nie ma beczek dedykowanych do konkretnych rodzajów cieczy. Wszystko zależy od Państwa potrzeb, a wykorzystanie oferowanego przez nas asortymentu jest dowolne. W sklepie Internetowym, który chcielibyśmy przy tej okazji zarekomendować znajdują się przede wszystkim następujące rodzaje beczek:

Jakie rodzaje beczek metalowych 200l posiadamy w swojej ofercie?

  1. Beczka stalowa ocynkowana 200L otwór 2 cale w pobocznicy
  2. Beczka ISO zbiornik na deszczówkę zdejmowane wieko 2 otwory lakierowana 210L
  3. Beczka stalowa ocynkowana 200L otwory 3/4” i 2” w wieku
  4. Beczka stalowa metalowa ocynkowana 200L zdejmowane wieko

Każda z beczek dostępna jest w ciągłej sprzedaży, a oprócz beczek o dużym litrażu, dysponujemy również mniejszymi.

Do czego można wykorzystać nasze beczki metalowe 200l?

Beczka metalowa 200l może być używana przede wszystkim do:

  • Zbierania deszczówki – w obecnym czasie bardzo dużo mówi się o ekologii. Jednym z zachowaniem, które sprzyjają ochronie środowiska jest oszczędzanie wody. Dzięki naszym beczkom metalowym 200l można się do tego przyczynić poprzez magazynowanie deszczówki. W ten sposób nie tylko wpłyniemy pozytywnie na otaczające nas naturę, ale i zadbamy o stan finansów. Podlewanie roślinności deszczówką jest bowiem tańsze od pobierania wody z sieci wodociągowej.
  • Magazynowanie olejów silnikowych – ekologia śmiałymi krokami wkracza również do warsztatów mechaniki pojazdowej, które muszą wykazywać się utylizacją przepracowanych olejów i różnej maści smarów. W naszych beczkach o pojemności 200 litrów można magazynować tego typu substancje i w sposób prosty przekazywać je do utylizacji. Konstrukcja beczek uniemożliwia przedostanie się olejów na zewnątrz.
  • Magazynowanie olejów spożywczychbeczka metalowa 200l nadaję się również do używania jej w gastronomii. Podobnie jak w przypadku warsztatów mechanicznych ta sfera działalności człowieka podlega pod kątem odpadowym ścisłym regulacjom. Oleje gastronomiczne odbierane są wyspecjalizowane podmioty, a następnie zagospodarowywane w sposób przemysłowy.

 

Beczka metalowa 200l
Beczki z metalu 200l

Zobacz także: