Wynajmij
ogrodzenie
online
automatyzacja wystawiania kart bdo 400x350 - Automatyzacja wystawiania kart BDO
2021-09-15 Łukasz Kamiński

Automatyzacja wystawiania kart BDO to proces, który jest pożądany w wielu firmach. W końcu działania związane z przygotowaniem odpowiednich dokumentów zajmują sporo czasu. Na szczęście dzięki oprogramowaniu Waste24.net wszelkie kwestie administracyjne mogą być o wiele prostsze.

Integracja z BDO przyda się nie tylko firmom wywozowym, ale także przedsiębiorstwom, które muszą wystawiać dużą ilość kart. Zapraszamy do zapoznania się z naszym produktem i skorzystania z możliwości jakie daje platforma odpadowa. Nasz software rozwijany jest nieprzerwanie od kilku lat. Rozszerzenie jego możliwości o integrację z BDO można wykorzystać na wiele sposobów. Do najważniejszych z nich zaliczyć możemy:

Automatyzacja wystawiania kart BDO – karty przekazania odpadu

  • Dopasowanie karty przekazania odpadu do dyspozycjiautomatyzacja wystawiania kart BDO to przede wszystkim sposobność do spasowania karty przekazania odpadu z wywozem danego rodzaju odpadu. Funkcjonalność ta przyda się zarówno podmiotom odbierającym odpady jak i ich klientom. Jeśli więc oprócz przygotowania zleceń, konieczne jest sporządzenie KPO to nasze oprogramowanie wykona je w tzw. „tle”.
  • Zmiana statutu kart przekazania odpaduautomatyzacja wystawiania kart BDO to także wgląd w ich statuty, a w razie potrzeby możliwość ich zmiany. Wszystko to sprawia, że klienci, którzy zdecydują się na zakup dostępu do naszego Saas nie będą musieli stale logować się do Bazy Danych o Produktach i Opakowań. Wykonanie wszelkich działań z poziomu panelu administracyjnego pozwoli na zachowanie większego porządku w dokumentach.
  • Wystawianie kart przekazania odpadu w imieniu klienta – integracja z BDO nie byłaby pełna, gdyby nie funkcjonalność pozwalająca na wystawianie kart przekazania odpadu w imieniu klienta. Czynności te mogą się odbywać poprzez nadanie Państwa firmie stosownych uprawnień. Raz nadane przywileje będą mogły być wykorzystywane przez cały okres współpracy z danym podmiotem. Zaleta ta pozwala na usprawnienie współpracy i podniesienie konkurencyjności firmy wywozowej.
  • Zgłaszanie wywozów – Waste24.net można wykorzystać także jako system do zamawiania odbioru odpadów. Zgłaszanie konieczności opróżnienia kontenerów można powiązać z automatycznym przygotowaniem dokumentu po stronie przekazującego odpady. Wystawianiem kart przekazania odpadu może się zatem zająć dowolny pracownik, a nie tylko specjalista do spraw ochrony środowiska.

 

Automatyzacja wystawiania kart BDO
Automatyzacja wystawiania kart BDO