Wynajmij
ogrodzenie
online
aplikacja dla kierowcow 400x350 - Aplikacja dla kierowców
2021-12-01 Łukasz Kamiński

Aplikacja dla kierowców to temat, którym powinny się zainteresować wszystkie firmy świadczące usługi przewozu rzeczy lub delegujące do pracy operatorów sprzętu.

W dobie powszechnej digitalizacji potrafią one , znacząco potrafi ułatwić pracę przedsiębiorstwa. Na rynku nie ma jednak zbyt wielu rozwiązań, które przydałyby się w branży transportowej. Jedną z aplikacji, na którą warto zwrócić uwagę jest oprogramowanie mobilne o nazwie „Kierowca”. Dostęp do produktu mogą uzyskać wszyscy Ci z Państwa, którzy skontaktują się z naszą firmą. Aplikacja jest zintegrowana z systemem Webowym i potrafi przede wszystkim:

Aplikacja dla kierowców

  • Przyjmować zlecenia od dyspozytoraaplikacja dla kierowców zastępuje w całości papierowe notatki i może służyć do udokumentowania prowadzonych prac. Państwa pracownik za jej pośrednictwem potwierdzi, że wykonał dane zadanie lub przekaże informację o problemach, które przeszkodziły mu w jego realizacji. Oprogramowanie mobilne zbiera nie tylko dane geolokalizacyjne, ale i informacje o czasie wystąpienia danego zdarzenia. W razie potrzeby istnieje również możliwość pobrania podpisu od klienta wraz z jego uwagami.
  • Obsługa BDO – z obsługą BDO mają do czynienia nie tylko firmy komunalne, ale i cała branża transportowa. Bardzo często kierowcy musza oprócz dokumentów magazynowych przewozić ze sobą karty przekazania odpadów. Tego typu sytuacja jest dość uciążliwa, gdyż nakłada na obsługę pojazdu kolejny obowiązek. Aplikacja dla kierowców pozwala na przechowywanie dokumentów w wersji elektronicznej, a także na zmianę ich statutu w tzw. czasie rzeczywistym.
  • Praca w grupie – jednym z najtrudniejszych zadań w koordynowaniu pracy kierowców jest równomierne rozłożenie ich obciążenia. Celem tego zadania jest uzyskanie jak najwyższej wydajności. Aplikacja dla kierowców może być w tym pomocna gdyż pozwala na bieżące śledzenie postępu prac. Osoba, która czuwa nad poszczególnymi zadaniami zyskuje wiedzę na temat ich przebiegu. W każdej chwili może więc ona zareagować, a w razie potrzeby wprowadzić skorygować bieżącą „trasówkę”.

 

Aplikacja dla kierowców
Aplikacja dla kierowców

 

Oprogramowanie mobilne dla kierowców może przynieść Państwa firmie wiele korzyści. Zapraszamy do sprawdzenia jej możliwości w czasie darmowego okresu testowego.