Wynajmij
ogrodzenie
online
alternatywne wykorzystanie koszy 400x350 - Alternatywne wykorzystanie pojemników na odpady
2019-04-27 Łukasz Kamiński

Pojemniki na odpady można wykorzystać na szereg rozmaitych sposobów. Kolekcjonowanie w nich śmieci to tylko jedna z możliwości jaką oferują. Jeśli poszukujecie Państwo zbiornika, którego szczelność nie podlega żadnej dyskusji, warto pomyśleć o alternatywnym wykorzystaniu sprzedawanych przez nas koszy.

I choć nie znamy wszystkich pomysłów naszych klientów to poniżej przedstawiamy te najpopularniejsze:

Alternatywne wykorzystanie pojemników na odpady

  • Przechowywanie materiałów sypkich – oferowane przez nas pojemniki doskonale sprawdzają się w przechowywaniu materiałów sypkich. Sorbent, piach z solą czy inne tego typu substancje mogą być w nich zmagazynowane i fachowo odseparowane od warunków panujących w pomieszczeniu magazynowym. Dodatkowym atutem wybrania używanych koszy na śmieci jako zbiornika na materiały sypkie jest ich cena. Są one przeważnie tańsze od rozwiązań dedykowanych.
  • Przechowywanie wody opadowej – każdy z nas wie, że woda jest na wagę złota. Na całej kuli ziemskiej istnieje wyraźny deficyt tej życiodajnej substancji. Warto więc chronić każdą kroplę i wykorzystać pojemnik na odpady jako magazyn dla deszczówki. Nasze kosze doskonale sprawdzą się w przydomowych ogródkach, na działkach oraz w sadach. Dobrym pomysłem jest ich zamówienie szczególnie w sezonie letnim, gdy istnieje wysokie ryzyko suszy.
  • Kompostownik – wiele osób zmaga się z problemem dość znacznych ilości odpadów BIO. Każdy kto jest właścicielem domu jednorodzinnego wie, że po cotygodniowym koszeniu trawy jest tyle, że nie wiadomo co z nią zrobić. Używane kosze na śmieci mogą być przydatne w rozwiązaniu Państwa problemu. Po niewielkich przeróbkach można z nich zrobić kompostownik i produkować samodzielnie cenne nawozy.
  • Pudło na części z warsztatu – pojemniki na odpady z naszej firmy stanowią również element wyposażenia wielu warsztatów samochodowych. Można do nich wkładać części, które mogą się zagubić lub uszkodzić. Ich pojemność i wytrzymałość stanowi atut w kontakcie z elementami, co do których zachodzi ryzyko uszkodzenia.
  • Karmik dla zwierząt – jeden z naszych klientów wykorzystuje używane pojemniki na odpady jako karmik dla…koni. Jak zatem widać są one na tyle uniwersalne, że można je używać i w tym celu. Jedynym ograniczeniem wydaje się więc wyobraźnia i Państwa kreatywność.
Alternatywne wykorzystanie pojemników na odpady
Alternatywne wykorzystanie pojemników na odpady