Wynajmij
ogrodzenie
online
alkohol etylowy skazony 400x350 - Alkohol etylowy w sklepie online
2020-03-04 Łukasz Kamiński

Alkohol etylowy skażony to produkt, który wykazuje właściwości dezynfekujące. Jego użycie jest zalecane celem zmniejszenia zgubnego wpływu bakterii, grzybów i wirusów. Działanie alkoholu etylowego polega w dużej mierze na procesie tzw. denaturyzacji, czyli rozbijaniu struktur białkowych.

Prawidłowość ta oraz inne zalety alkoholu została już dawno zauważone przez takie gałęzie przemysłu jak choćby spożywczą czy też kosmetologiczną. Bardzo często mamy więc do czynienia z produktami, które są oparte na tej substancji, czy też z jej bezpośrednim użyciem w celu niszczenia drobnoustrojów i ich przetrwalników. W dobie zagrożenia wirusami ciecz ta doskonale sprawdzi się również w naszym najbliższym otoczeniu. W ślad za Państwa potrzebami do oferty sklepu Internetowego wprowadziliśmy alkohol etylowy i izopropylowy, który można nabyć w sprzedaży wysyłkowej. Zaletą takie rozwiązania są takie wartości dodane jak:

Alkohol etylowy w sklepie online

  • Różne wielkości opakowańalkohol etylowy w sklepie online to możliwość wyboru z kilku rodzajów opakowań. W sprzedaży posiadamy butelki 1 oraz 5 litrowe, które można nabyć w ciągu zaledwie paru minut. Dla większych zamówień zapewniamy wysyłkę paletową, która jest tańsza od pojedynczych paczek. Zamówienia na nasze towary można składać przez 7 dni w tygodniu.
  • Atrakcyjny poziom cenowyalkohol etylowy w sklepie online sprzedawany jest w atrakcyjnych cenach. Dla większych zamówień zapewniamy rabaty i obniżki ceny uzależnione od wielkości zamawianej partii towaru. Na podobne przywileje mogą liczyć także stali klienci naszego sklepu Internetowego.
  • Wsparcie i doradztwoalkohol etylowy w sklepie online zawiera dokładny opis jego przeznaczenia i deklarowane przez producenta stężenie. W przypadku pytań dotyczących jego zastosowań można również o poradę zapytać naszych konsultantów.
  • Wygoda i bezpieczeństwoalkohol etylowy i izopropylowy można zakupić wykonując przelew na nasze konto lub korzystając z opcji szybkich przelewów. Za poczynione zakupy wystawiamy faktury, które są do Państwa dostarczane w wersji elektronicznej.

 

Alkohol etylowy - sklep online
Alkohol etylowy – sklep online

 

Alkohol etylowy to kolejny produkt, który poszerza ofertę sklepu online, prowadzonego przez nasze przedsiębiorstwo. Zapraszamy do przesyłania zapytań ofertowych lub przeprowadzania bezpośrednich transakcji.

Zobacz również: wywóz gruzu Grudziądz