Wynajmij
ogrodzenie
online
lato 2019 400x350 - A my na to jak na lato...
2019-06-03 Łukasz Kamiński

Weekendowy wypad nad polskie wybrzeże zainspirował nas do poszukania pierwszych promieni letniego słońca. Wrażenia termiczne i wiatr wiejący od morza sprawił, że nasze nastroje mocno się poprawiły. Nic w tym dziwnego skoro, wakacje tuż za pasem.

Najpopularniejsze kurorty nad morzem, w górach i nad rodzimymi jeziorami znów będą przeżywać prawdziwe oblężenie. I nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie stwierdzili w tym miejscu, że do sezonu trzeba się odpowiednio przygotować. Owe przygotowania powinny również obejmować kwestie odpadowe. To dzięki nim letnicy nie będą zwracać uwagi na wszystkie nieprzyjemne skojarzenia, których wokół śmieci są tysiące. Państwo również zyskacie na tym niemało, ciesząc się dobrymi opiniami swoich gości. Jeśli zatem pracujecie w branży gastronomicznej lub związanej z wynajmem miejsc noclegów to na pewno należy:

A my na to jak na lato czyli, pojemniki i płyny do mycia koszy na śmieci

  • Sprawdzić umocowania klap w posiadanych koszach na śmieci – klapa w pojemniku na odpady to umowna granica pomiędzy światem zewnętrznym, a zawartością kubła. Warto aby była ona w dobrym stanie. Niezniszczona i dobrze osadzona na plastikowych zawiasach daje Państwu gwarancję, że kosz będzie wydzielał mniejsze wonności. Jeśli posiadany stan ilościowy zbiorników zaspokoi Wasze potrzeby to na pewno warto przyjrzeć się ich kondycji technicznej i wizualnej.
  • Dokupić dodatkowy pojemnik na odpady – z każdym rokiem coraz chętniej wyjeżdżamy na wakacje. Wielu z nas wybiera kierunki inne niż zagranica z uwagi na zagrożenia współczesnego świata oraz zmieniający się klimat. Latem w Hiszpanii czy Portugalii może być po prostu za gorąco, co negatywnie wpływa na osoby starsze i dzieci. Jeśli więc spodziewacie się Państwo większej liczby odwiedzających to warto zakupić już teraz dodatkowy kosz. Nawet jeśli go nie wykorzystacie to będzie on mógł stanowić tzw. „żelazną rezerwę” i pomoc w nagłych wypadkach.
  • Pomyśleć o płynie do mycia pojemników – nie wszędzie w kraju mycie koszy do śmieci zajmują się wyspecjalizowane podmioty wywozowe. W większości miejsc trzeba to zrobić samemu. Płyn do mycia naczyń nie jest tu najlepszym. Odpady.org znają zdecydowanie lepsze rozwiązania. Naszym klientom proponujemy fachową chemię do mycia śmietników, która pozostawia przyjemne wrażenie świeżości.

A my na to jak na lato...
A my na to jak na lato…

Zobacz także: